Otomatik ve Acil Kaşe Siparişleriniz İçin Bize Ulaşın. - YUKSELEN REKLAM

matbaa, dijittal baskı, davetiye, kaşe

İstanbul | Kayışdağı | Ataşehir | Matbaa

çalışma saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 19.00 | Cumartesi 09.00 - 18.00
mailimiz
yukselenreklamiletisim
İçeriğe git
Otomatik Kaşe; Resmi evraklarda ve özel yazışmalarda evrağın ait olduğu kurumu veya  kişiyi tasdik edilmesini sağlar. Kaşe bilgilerinde kurumun, firmanın veya kişinin künye bilgileri bulunur. Kullanımında da bazı sorumluluklar bulunmaktadır. Limited şirketi ve anonim şirketlerinde şirket ünvanı, şirket adresi, şirket vergi dairesi adı, şirket vergi dairesi numarası, mersis numarası veya ticaret sicil numarası yazılması zorunludur. Şahıs firmalarında şahıs ad soyad, firma adresi, firma vergi dairesi adı ve TC numarası yazılması zorunludur. Bu bilgilerin yazılmamaları durumunda resmi evrakların kullanımında sorunlar yaşanabilir.
Her ofiste ve işyerinde bulunması gereken önemli bir ofis malzemesidir. Bu nedenle kaşenin hayatımızda bile bir yeri vardır.
En çok nerede kullanılır; firmalarda tüm fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, sözleşme ve fiyat teklifi gibi yazışma ve evraklarda kullanılır. Ayrıca kaşe; noter, banka, vergi dairesi, sgk müdürlüğü ve buna benzer birçok kurum ve kuruluştaki işleriniz içinde gereklidir.
Yükselen reklam ve matbaacılık olarak çoklu siparişlerinizde indirimlerimiz vardır. Acil kaşe siparişlerinizin ve tüm kaşe çeşitleri fiyatları sitemizde yer almaktadır. sitemizde bulamadığınız herhangi kaşe siparişinizi telefon, mail veya whatsapp aracılığıyla bize ulaştırın anında fiyatlandıralım. Siparişlerinizi isterseniz firmamızdan alabilir yada kargo ile adresinize gönderilir.
Başlıca üretici firmalar; Sırdaş, Colop, Mobistamps, Trodat, Matuya v.s.
Bazı çeşitleri; Dikdörtgen, yuvarlak, kare, cep, kalem, numaratörlü, tarihli, çift tarihli, numaratör ve tarihli, tarih ve yazılı, numaratör ve yazılı, v.s.
Bazı diller; ingilizce kaşeleriniz, ve tüm yabancı dillerdeki kaşeleriniz yapılabilmektedir, ayrıca latin alfabesi dışındaki alfabelere görede kaşe siparişleriniz hazırlanmaktadır.

Acil Kaşe; Kaşe siparişinizin tek başına özel olarak işleme alınıp çok hızlı bir şekilde hazırlanarak yaklaşık grafik hazırlık kısmı hariç 10, 15 dakika gibi sürelerde hazırlanma işlemidir. grafiği basit bir kaşe yaklaşık 1 dakika gibi bir sürede hazırlanabilir. fakat grafik kısmı istediğiniz şekle ve bilgiye göre değişkenlik gösterdiği için bu kısımdaki süre size bağlıdır.
İçeriğe dön