İstanbul | Kayışdağı | Ataşehir | Matbaa
yukselenreklam@yandex.com
+90 216 365 32 18
Hafta İçi : 09.00 - 19.00 | Cumartesi : 09.00 - 18.00
İçeriğe git

Kaşe ve Kaşe Çeşitleri

Kaşe, Acil Kaşe, ve Tüm Kaşe Çeşitleri İçin: Yükselen Reklam

Kaşe Hakkında
Kaşe; Kaşe Resmi evraklarda ve özel yazışmalarda evrağın ait olduğu kurumu veya  kişiyi tasdik edilmesini sağlar. Kaşe bilgilerinde kurumun, firmanın veya kişinin künye bilgileri bulunur. Kullanımında da bazı sorumluluklar bulunmaktadır. Limited şirketi ve anonim şirketlerinde şirket ünvanı, şirket adresi, şirket vergi dairesi adı, şirket vergi dairesi numarası, mersis numarası veya ticaret sicil numarası yazılması zorunludur. Şahıs firmalarında şahıs ad soyad, firma adresi, firma vergi dairesi adı ve TC numarası yazılması zorunludur. Bu bilgilerin yazılmamaları durumunda resmi evrakların kullanımında sorunlar yaşanabilir.
Her ofiste ve işyerinde bulunması gereken önemli bir ofis malzemesidir. Bu nedenle kaşenin hayatımızda bile bir yeri vardır.
En çok nerede kullanılır; firmalarda tüm fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, sözleşme ve fiyat teklifi gibi yazışma ve evraklarda kullanılır. Ayrıca kaşe; noter, banka, vergi dairesi, sgk müdürlüğü ve buna benzer birçok kurum ve kuruluştaki işleriniz içinde gereklidir.
Yükselen reklam ve matbaacılık olarak çoklu siparişlerinizde indirimlerimiz vardır. Acil kaşe siparişlerinizin ve tüm kaşe çeşitleri fiyatları sitemizde yer almaktadır. sitemizde bulamadığınız herhangi kaşe siparişinizi telefon, mail veya whatsapp aracılığıyla bize ulaştırın anında fiyatlandıralım. Siparişlerinizi isterseniz firmamızdan alabilir yada kargo ile adresinize gönderilir.
Başlıca üretici firmalar; Sırdaş, Colop, Mobistamps, Trodat, Matuya v.s.
Bazı çeşitleri; Dikdörtgen, yuvarlak, kare, cep, kalem, numaratörlü, tarihli, çift tarihli, numaratör ve tarihli, tarih ve yazılı, numaratör ve yazılı, v.s.
Bazı diller; ingilizce kaşeleriniz, ve tüm yabancı dillerdeki kaşeleriniz yapılabilmektedir, ayrıca latin alfabesi dışındaki alfabelere görede kaşe siparişleriniz hazırlanmaktadır.
Otomatik Kaşe Hakkında
Otomatik Kaşe; Otomatik Kaşe Damganın Ekstra Bir Mürekkep Pedi Gerektirmeden Kendi Kendini Mürekkeplendirme İşlemi İçin Kullanılan Bir Tabirdir.
Kaşe Çeşitine Göre Yuvarlak Kaşe, Tarih Kaşesi, Numaratör Kaşe ve Masaüstü Kaşelerde Katlanmalı Şekilde Mürekkep Yenilerken Cep Kaşelerinde Kapanıp Açılma Esnasında Mürekkep Yenilenmektedir. Buna Ek Olarak Flash Kaşelerde Kaşe Plastiği Altında Bulunan Mürekkep Keçesinden Sızdırılarak Mürekkep Yenilenmektedir.
Acil Kaşe Hakkında
Acil Kaşe; Acil Kaşe siparişinizin tek başına özel olarak işleme alınıp çok hızlı bir şekilde hazırlanarak yaklaşık grafik hazırlık kısmı hariç 10, 15 dakika gibi sürelerde hazırlanma işlemidir. grafiği basit bir kaşe yaklaşık 1 dakika gibi bir sürede hazırlanabilir. fakat grafik kısmı istediğiniz şekle ve bilgiye göre değişkenlik gösterdiği için bu kısımdaki süre size bağlıdır.
Cep Kaşesi Hakkında
Cep Kaşesi; Cep Kaşesi Küçük pratik Katlanmalı Şekilde İç İçe Giren Yanınızda Kolaylıkla Taşıyabileceğiniz Her Basışta Mürekkep Yenilenmesi için Aç Kapa Yapmanız Gereken Boyutuna Göre İçine Oldukça Fazla Bilgi Sırdırılabilen Noter, Vergi Dairesi, Banka Gibi Ofis Dışında İşinizi Görebilecek Pratik Bir Kaşedir.
Yuvarlak Kaşe Hakkında
Yuvarlak Kaşe; Yuvarlak Kaşe Logolu yada Logosuz Oval Görünüm Sağlayan Çoğunlukla Yurtdışı Ülkelerinde Tercih Edilen Bir Kaşedir. Dilerseniz Firma Kaşenizi Yuvarlak Olarakta Yaptırıp Kullanarak Fark Yaratabilirsiniz. Yuvarlak Kaşelerde Otomatik Yuvarlak Kaşe, Yuvarlak Flash Kaşe ve Yuvarlak Cep Kaşesi Olarak Farklı Çeşitlerde Bulunmaktadır.

Otomatik Yuvarlak Kaşe; Otomatik Yuvarlak Kaşe Ofisinizde Gündelik Olarak Sorunsuz Kullanabileceğiniz Bir Kaşedir.

Yuvarlak Flash Kaşe; Yuvarlak Flash Kaşe Yağ Bazlı Mürekkebi ve Baskı Sisteminin Farklılığı Sayesinde Kaliteli ve Daha Kalıcı Baskılarınız İçin İdeal Bir Tercihtir.

Yuvarlak Cep Kaşesi; Yuvarlak Cep Kaşesi Yuvarlak Kaşenizi Yanınızda Taşıyabileceğiniz Pratik Katlanmalı Şekilde Mürekkep Yenileyen Bir Kaşe Türüdür.
Flash Kaşe Hakkında
Flash Kaşe; Flash Kaşe Yağ Bazlı Mürekkebi ve Sızdırmalı Baskı Sistemiyle Kaliteli Baskıları Oluşturabilen Bir Kaşe Çeşididir. Flash Kaşelerde Yuvarlak Kaşe ve Dikdörtgen Kaşe Seçenekleri Mevcuttur.
Tarih Kaşesi Hakkında
Tarih Kaşesi; Tarih Kaşesi El İle Çevirerek Ayarladığınız Tarihi Birden Fazla Evraka Kolaylıkla Basabileceğiniz Bir Kaşe Türüdür. Tercihe Göre Yazılı veya Rakamlı Çeşidi Bulunmaktadır. Farklı Büyüklikte Rakam Seçenekliside Bulunmaktadır. Kullanım Açısından Otomatik Mürekkepli ve Manuel Mürekkepli Seçenekleri Mevcuttur. Manuel Mürekkepli Çeşit İçin Ek Istampa Mürekkep Pedi Bulundurmanız Gerekmektedir.
Numaratör Kaşe Hakkında
Numaratör Kaşe; Numaratör Kaşe El İle Çevirerek Ayarladığınız Numarayı Birden Fazla Evraka Kolaylıkla Basabileceğiniz Bir Kaşe Türüdür. İhtiyaca Göre 3,8mm lik Rakamlıda 6 Haneli ve 8 Haneli, 5mm lik Rakamlıda 6, 8, 10 ve 12 Haneli, 6mm lik Rakamlıda Yalnız 6 Haneli, 9mm lik Rakamlıda 6, 8, 10, 12, 16 ve 20 Haneli, 18mm lik Rakamlıda 4 ve 6 Haneli Çeşidi Bulunmaktadır. Kullanım Açısından Otomatik Mürekkepli ve Manuel Mürekkepli Seçenekleri Mevcuttur. Manuel Mürekkepli Çeşit İçin Ek Istampa Mürekkep Pedi Bulundurmanız Gerekmektedir.

Kaşe

Otomatik Kaşe

Acil Kaşe

Cep Kaşesi

Numaratör Kaşe

Yuvarlak Kaşe

Flash Kaşe

Tarih Kaşesi

Kayışdağı Mahallesi, Nihat Sokak, No:1, Ataşehir, İstanbul
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Kayışdağı Mah. Nihat Sok. No:1 Ataşehir/İSTANBUL
Tel: 0216 365 32 18
Gsm: 0537 465 49 17
Gsm: 0535 515 11 17
Mail: yukselenreklam@yandex.com
Copyright © 2014 Yükselen Reklam  •   Tüm hakları saklıdır.
İçeriğe dön